Lajmet e fundit

24 10,2021

Eliminatoret e Botërorit / Kombëtarja e femrave mbërrin në Poloni për sfidën e radhës

24 10,2021

Femra U-19/ Flasin Hyska dhe Tanushi: Ndaj Uellsit vlen vetëm fitorja

24 10,2021

Abissnet Superiore / Tirana-Partizani përballë shifrave

24 10,2021

Vrioni rikthet te goli në Austri, i jep fitoren skuadrës së tij

23 10,2021

I pandalshëm Armando Broja! Shënon golin e dytë në Angli

23 10,2021

Botërori “Katar 2022” / Ja ku mund t’i gjeni biletat për ndeshjen Angli-Shqipëri

23 10,2021

Dy miqësoret e Kombëtares U-15 me Malin e Zi, trajneri Dama publikon listën me 23 lojtarë

22 10,2021

Incidentet në ndeshjen Shqipëri-Poloni, vjen vendimi nga FIFA

22 10,2021

Fillojnë nga Elbasani e Korҫa seleksionimet për Përfaqësueset Rajonale, Mema: Monitorojmë ҫdo element të talentuar