Lajmet e fundit

14 8,2018

FSHF, TRYEZË PUNE ME KLUBET E SUPERIORES NË PRAG-STARTIN E KAMPIONATIT TË 80-TË!

12 8,2018

SKËNDERBEU FITON SUPERKUPËN E SHQIPËRISË PËR VITIN 2018!

4 8,2018

NIS SHITJA E BILETAVE ONLINE PËR NDESHJEN E UEFA NATIONS LEAGUE, SHQIPËRI-IZRAEL ME 7 SHTATOR

2 8,2018

PRESIDENTI DUKA DHE ZV.PRESIDENTI I FFM-së, SEJDINI UROJNË NË PRISHTINË KREUN ADEMI PËR ZGJEDHJEN NË KRYE TË FFK-së

31 7,2018

INAUGUROHET KOMPLEKSI SPORTIV NË BALLSH, NJË TJETËR INVESTIM I FSHF-së!

25 7,2018

U-15 PËRFUNDON DY NDESHJET MIQËSORE NË KROACI

18 7,2018

KOMBËTARJA U-15 NIS GRUMBULLIMIN PËR DY NDESHJET MIQËSORE NË KROACI, JA LISTA E LOJTARËVE!

18 7,2018

HIDHET SHORTI PËR KAMPIONATIN E 80-të TË KATEGORISË SUPERIORE, JA KALENDARI!

17 7,2018

PRESIDENTI DUKA URON KREUN E FIFA-s, z.INFANTINO PËR MBYLLJEN E SUKSESSHME TË BOTËRORIT!