Ofertat tona

Me karten anetaresimit ne Klubin Tifozet e Kombetares perfitoni oferta te shumta si dhe shume perfitime si:

Bileta me cmim preferencial deri ne 50% zbritje ne ndeshjet miqesore te Kombetareve Shqiptare
Cmime preferenciale deri ne 20% zbritje ne dyqanin zyrtar te Fshf-se
Cmime ekskluzive deri 25% ose oferta speciale per blerjet ne diten/javen e ditelindjes
Cmime preferenciale per paketat e fundvitit ne dyqanin e FSHF-se (aplikohet ne momentin kur ofertat jane aktive )

Dhe shume perfitime te tjera ekskluzive si:
Ftesa per evente te dedikuara per anetaret me lojtare dhe staf te kombetares
Akses ekskluziv ne seanca stervitore te Kombetares
Bluze e Re Ekskluzive e Kombetares per edizionin Euro2016, e personalizuar me emer sipas kerkeses

Bilete e garantuar per ndeshjet zyrtare Euro/Fifa qualifiers te Kombetares Shqiptare me akses ne Tribunat Kryesore te stadiumit
Bilete e garantuar per ndeshjet e Kombetares Shqiptare per Euro2016 me aplikim ne Uefa
Newsletter me info rregullisht mbi te rejat, ofertat, etj
Karte Krediti Kuqezi nga Union Bank

Per info te detajuara, vizitoni seksionin zona e Fansave