Lajmet e fundit

22 2,2024

Futboll 5×5 / ATS triumfon në finale & shpallet kampion i zonës së Tiranës

21 2,2024

Kombëtarja e vajzave / Ezmiralda Franja: “Visit Malta Trophy” turne mjaft i vlefshëm, synojmë fitoren në të dyja sfidat

21 2,2024

Kupa e Shqipërisë / Partizani, Erzeni & Egnatia fitojnë takimet e para çerekfinale, Teuta-Tirana ndahen në barazim

21 2,2024

Kursi i Mjekësisë Sportive, Dr. Dritan Todhe: FSHF ka arritur nivele europiane në organizimin e kurseve

21 2,2024

“Visit Malta Trophy” / Trajneri Grima: Turneu erdhi në kohën e duhur, do të na shërbejë për të parë nga afër gjendjen e vajzave

20 2,2024

Mblidhet Asambleja e Përgjithshme e Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier, ja vendimet që u morën

20 2,2024

Kualifikueset e EURO U-17 për vajza / Shqipëria luan ndeshjen e parë në “Air Albania” ndaj Irlandës

20 2,2024

Zv.Presidenti i FSHF-së, Lutfi Nuri & Sekretari i Përgjithshëm, Ilir Shulku marrin pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të FFK-së

20 2,2024

Kupa e Shqipërisë / Sot dhe nesër luhen takimet e para çerekfinale