Lajme dhe Njoftime

Lista e Kombëtares U-17/ Trajneri Shkëmbi fton 19 lojtarë për miqësoren kundër Sllovenisë

Rikthehet “Abissnet Superiore” për vajza, Vllaznia – Tirana kryesfida e javës së 16-të

Shqipëria në finalet e “Gjermani 2024”/ Presidenti Duka: Kombëtarja ka qenë fantastike në kualifikuese, tani po punojmë fort për të përgatitur sa më mirë Europianin

Apliko për kartën Tifozët e Kombëtares